- Kontynuujemy rewitalizację przestrzeni miejskich w Wałbrzychu. Podpisaliśmy umowę na zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 37. Już za pół roku przedszkolaki i dzieci z klas 1-3 będą korzystać z nowych placów zabaw i boiska dostosowanych dla najmłodszych - informuje prezydent Roman Szełemej.
Do tej szkoły uczęszcza ponad 270 uczniów (w tym przedszkolaki). To dla nich to miejsce ma zyskać zupełnie nowy wygląd. Powstanie tu plac zabaw, boisko, tereny zielone, zbiornik na wodę deszczową, ogrodzenie i oświetlenie. Inwestycja będzie kosztować około 3 mln zł.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.