Wtorek, 16 czerwca
12°C Jelenia Góra
reklamy

Kolejna żmija odłowiona

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Wczoraj kolejna żmija przy budynkach mieszkalnych przy ulicy Wałbrzyskiej została odłowiona przez strażaków z OSP Boguszów.

Strażacy uspokajają jednak i przypominają:
- żmija nie atakuje ludzi sama z siebie,
- w sytuacji kiedy żmija w pełznie do naszego domu, nie należy jej drażnić, dotykać, próbować łapać gołymi rękoma - co zrobić? Dzwonić pod 112 rn- żmije napotkaną na łąkach lub w lesie omijamy z daleka - to jest jej naturalne środowisko - nie należy jej drażnić lub próbować odganiać.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka