Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1689
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejne atrakcje na terenie kompleksu sportowo–rekreacyjnego w Jedlinie–Zdroju

Wiadomości: REGION, Jedlina-Zdrój
Czwartek, 1 marca 2018, 6:34
Autor: red
Fot. UM Jedlina–Zdrój
W ramach grantów przydzielonych przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo Sowiogórskie”, gmina Jedlina–Zdrój otrzymała dofinansowanie do modernizacji kompleksu sportowo–rekreacyjnego w wysokości 241 tys. 402 zł, czyli 63,63% kosztów zadania polegającego na zagospodarowaniu terenu wokół Skateparku.

Dla miłośników rowerów wybudowany zostanie rowerowy tor przeszkód (pumptrack), a dla amatorów treningów siłowych i kondycyjnych zamontowane będą urządzenia do Street Workout oraz do CrossFit-u. Ponadto zadaszona zostanie część trybun przy boisku do gry w piłkę nożną. Całość uzupełni podświetlony plac z rzeźbą multimedialną w kształcie betonowych kul nawiązujących do tradycji gry w petanque. Dopełnieniem projektu będą elementy małej architektury, ciągi komunikacyjne, nasadzenia drzew i krzewów.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 1-03-2018 16:20
Do wazeliniarzy Orpla: To nie jest zasługa burMISZCZA waszego. 😁
~Ja 1-03-2018 21:54
Tak napewno twoja
~Pilot 1-03-2018 22:06
A jeszcze umieścił bym członków parti RAZEM gdzieś na podwyższeniu i możliwością wpisu co o nich myślimy, czy superlatywy czy zasłużone kpiny .Ale by była atrakcja
~Romek pan Kredycik - Chwilowka 2-03-2018 8:54
No u nas tez sie buduje... Partia Razem zrobila park minionkowy... zrobila to za duzo powiedziane polozyla dwie palety na srodku i to tyle... Zas ROmek od 3 lat buduje scianke wspinaczkowa za 2 mln... oh jak PeOwcy bredzili ze tylu fanow jest tego sportu w miescie.... 2 mln na scianke wspinaczkowa ktorej nie ma, zas dotacja na wszyskie sporty w miescie 600 tysi. Hospicja jeszcze mnie.... ale 2 mln na scianke wsiakly... nie szkoda bylo. Szkoda dac dziecciakom na sport, bo walbrzycha nie stac, ale 2 mln na scianke ktorej nie ma i 2 milionow tez nie, to nie problem... o tak lekka reka, ktos sobie przytuli 2 mln... Pytam sie po raz kolejny gdzie sa 2 mln z budzetu obywatelskiego? Na czyim koncie od 3 lat? Kto wydal na inny ceel? Inaczej zdefraudowal? Tak PO dba o nasze publiczne pieniadze?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group