Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3058
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych zarekwirowane przez mundurowych

Piątek, 13 października 2017, 7:54
Autor: red
Wałbrzych: Kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych zarekwirowane przez mundurowych
Fot. KMP Wałbrzych
Dzięki pracy operacyjnej wałbrzyscy policjanci wraz z celnikami zlikwidowali nielegalny punkt gier hazardowych. Mieścił się on w Wałbrzychu w jednym z lokali na terenie dzielnicy Śródmieście.

Realizując informację własną policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wraz z funkcjonariuszami Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu ustalili, że 24-letni wałbrzyszanin organizował gry na automatach hazardowych bez wymaganego zezwolenia.

W toku czynności procesowych mundurowi zabezpieczyli przy ul. Konopnickiej w Wałbrzychu 5 nielegalnych automatów hazardowych o wartości 10 tysięcy złotych oraz pieniądze przeznaczone na wypłaty dla graczy w kwocie blisko 5 tysięcy złotych. Wartość uszczuplenia z tytułu nieopłaconego podatku została oszacowana na kwotę 500 tysięcy złotych na szkodę Skarbu Państwa.

Organizator procederu odpowie teraz za popełnienie przestępstwa z Kodeksu karnego skarbowego. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group