Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Kolejne zmiany w policji

Sobota, 23 stycznia 2021, 8:06
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Kolejne zmiany w policji
Fot. KMP Wałbrzych
Tym razem nowe zadania oraz kolejne zawodowe wyzwania czekają przed kom. Tomaszem Szkudlarkiem. Od dzisiaj dotychczasowy ekspert Zespołu Zarządzania Kryzysowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu z siedzibą w Szczawnie–Zdroju.

W czwartek Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski podczas spotkania służbowego powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu kom. Tomaszowi Szkudlarkowi.

Dotychczasowy ekspert Zespołu Zarządzania Kryzysowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu służbę w Policji rozpoczął w 2000 roku. Przez ponad 20 lat związany był z prewencją, gdzie kolejno pracował jako policjant, dzielnicowy oraz dyżurny w nieistniejącym już Komisariacie Policji V w Wałbrzychu. Następnie od 2009 roku pełnił służbę jako specjalista zespołu zarządzania kryzysowego wałbrzyskiej komendy.

W 2017 roku powierzone zostały mu obowiązku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, a w połowie 2018 roku ponownie trafił do gmachu wałbrzyskiej komendy, gdzie do teraz pracował na stanowisku eksperta w zespole zarządzania kryzysowego. Teraz - tak jak dla podinsp. Przemysława Szydłowskiego - i dla kom. Tomasza Szkudlarka pora na podjęcie nowych wyzwań, tym razem w Komisariacie Policji I w Wałbrzychu, gdzie doświadczony już oficer będzie nadzorował pion prewencji.

Twoja reakcja na artykuł?

6
25%
Cieszy
5
21%
Hahaha
1
4%
Nudzi
2
8%
Smuci
1
4%
Złości
9
38%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group