Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2751
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kolejni nauczyciele mianowani

Czwartek, 30 sierpnia 2012, 11:43
Aktualizacja: Piątek, 31 sierpnia 2012, 6:38
Autor: red
Wałbrzych: Kolejni nauczyciele mianowani
Fot. użyczone
Czterech nauczycieli ze szkół prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu odebrało akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego z rąk wicestarosty Augustyna Skrętkowicza. Wręczenie poprzedzone było uroczystym ślubowaniem złożonym przez nauczycieli.

W czerwcu do Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu wpłynęły cztery wnioski od nauczycieli kontraktowych (zatrudnionych w szkołach prowadzonych przez Powiat Wałbrzyski), ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego.

Złożyli je: Marta Mikołajczyk, zatrudniona w Zespole Szkół nr 4 w Wałbrzychu, Małgorzata Guzikowska, zatrudniona w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 w Wałbrzychu, Tomasz Błachuciński, zatrudniony w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 w Wałbrzychu, Daniel Cyrybulka, zatrudniony w Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu.

Wnioski nauczycieli spełniały wymagania określone stosownymi przepisami, w związku z powyższym Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego powołał Komisje Egzaminacyjne, które 17 sierpnia przeprowadziły egzaminy dla nauczycieli kontraktowych na stopień nauczyciela mianowanego.

W wyniku prowadzonych czynności, wszyscy przestępujący zdali egzamin. Konsekwencją pozytywnie zdanych egzaminów było wręczenie nauczycielom 30 sierpnia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego, co z ramienia organu prowadzącego uczynił Augustyn Skrętkowicz, Wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego. Przed wręczeniem aktów nadania nauczyciele złożyli uroczyste ślubowanie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group