Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 4711
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Kolizja za kolizją

Wtorek, 24 stycznia 2023, 10:44
Aktualizacja: 11:47
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Kolizja za kolizją
Fot. KMP Wałbrzych
W Wałbrzychu oraz powiecie wałbrzyskim panują niesprzyjające warunki pogodowe. Drogi są oblodzone, a mgła powoduje zmniejszoną przejrzystość powietrza. Od wczorajszego popołudnia doszło na naszym terenie do kilku, na szczęście niegroźnych w skutkach, kolizji drogowych.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce wczoraj po godzinie 13:00 na ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu. Włączający się do ruchu kierowca samochodu osobowego, nie zauważył jadącego główną drogą kierującego i uderzył przodem swojego pojazdu w bok autobusu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kolejne zdarzenie miało miejsce przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Kusocińskiego w Wałbrzychu. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym - jadąc od strony ul. Łączyńskiego w Szczawnie-Zdroju - pojechał na pamięć nie zwracając uwagę, że ma ustąpić pierwszeństwa przejazdu będącej na głównej drodze kierującej innym samochodem osobowym. Kobiecie udzielona została pomoc medyczna, ale na szczęście nic poważnego jej się nie stało.

Dzisiaj po godzinie szóstej nad ranem, przy mocno oblodzonej jezdni, jadący w kierunku Andrzejówki kierujący autobusem wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, tuż przy tablicy miejscowości Kamionka. Na szczęście jechał sam i nic mu się nie stało.

Około godziny 8:30 natomiast na drodze pomiędzy Strugą a Starymi Bogaczowicami zderzyły się dwa samochody osobowe. Pierwszy z kierujących widząc na jezdni powaloną gałąź przyhamował, a jadący za nim mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył kierowanym przez siebie samochodem w tył osobówki.

Twoja reakcja na artykuł?

1
4%
Cieszy
1
4%
Hahaha
2
9%
Nudzi
2
9%
Smuci
5
22%
Złości
12
52%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group