Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4542
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert Divy Muzyki – mamy podwójną wejściówkę

Czwartek, 7 marca 2019, 11:27
Aktualizacja: 12:57
Autor: red
Wałbrzych: Koncert Divy Muzyki – mamy podwójną wejściówkę
Fot. organizatorzy
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy serdecznie na Koncert Divy Muzyki w wykonaniu Oli Turoń wraz z zespołem: Hubert Radoszko – gitara, Kamil Pełka – kontrabas, Filip Laszuk – perkusja.

Ola Turoń to polska wokalistka i autorka tekstów, uczestniczka VI edycji The Voice of Poland, gdzie swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich jurorów. W programie jej trenerkami były Maria Sadowska i Edyta Górniak.

Podczas piątkowego koncertu wokalistka wraz z zespołem zaprezentuje repertuar gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej estrady, m.in. Ewy Bem, Kayah, Alicii Keys, Beyonce czy Lady Gagi.

Koncert odbędzie się w Kawiarni Sztygarówka o godzinie 19.00, 8 marca 2019 r.

Bilety w cenie 20 zł (25 zł w dniu wydarzenia) są dostępne w Kawiarni Sztygarówka oraz na stronie internetowej Starej Kopalni.

Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Z jakiej miejscowości pochodzi Ola Turoń? Na odpowiedzi czekamy tylko dziś do godziny 16.00. Odpowiedzi należy wysłać na adres: redakcja@walbrzyszek.com i oprócz poprawnej odpowiedzi, należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group