Czwartek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 1920
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert muzyki popularnej w Filharmonii Sudeckiej

Sobota, 13 grudnia 2014, 13:38
Autor: FS/opr. red.
Wałbrzych: Koncert muzyki popularnej w Filharmonii Sudeckiej
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu odbył się koncert kameralny, podczas którego słuchaczom zaprezentował się zespół "Reaktywacja Band", złożony z muzyków, którzy na co dzień grają w Orkiestrze Symfonicznej wałbrzyskiej filharmonii. Zespołowi towarzyszyła wokalistka i śpiewający konferansjer.

Zespół "Reaktywacja Band" wystąpił wczoraj w następującym składzie: Bartosz "Warkocz" Warkoczyński - saksofon altowy i klarnet, Paweł "Stucz" Stuczyński - instrumenty klawiszowe, Boguś Rup - trąbka, Darek "Darecky" Piechowiak - puzon, Daniel "Swobodny" Swoboda - saksofon tenorowy i klarnet, Bartek Wawrzkowicz - gitara basowa, Marek "Długi" Długołęcki - perkusja i Emilia Hamerlik - wokal, natomiast w rolę śpiewającego konferansjera wcielił się Robert Delegiewicz.

W programie koncertu znalazły się między innymi znane standardy jazzowe, takie jak "Fly Me To The Moon" czy "One Note Samba", niezapomniane piosenki z Kabaretu Starszych Panów - "Kaziu zakochaj się", "Bo we mnie jest sex", "Pani Róża gra Chopina", oraz takie przeboje jak "Prawy do lewego", "Do nieba, do piekła", "Bałkanica".

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group