Czwartek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 4329
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert na pożegnanie

Środa, 14 września 2022, 6:49
Autor: red
Wałbrzych: Koncert na pożegnanie
Fot. organizatorzy
Koncert życzeń dyrektor Elżbiety Łaganowskiej – godz. 18:00, 18 września.

W najbliższą niedzielę zapraszamy na specjalny koncert życzeń. Orkiestra Filharmonii Sudeckiej pod dyrekcją Ewy Gądek-Rosiak zagra utwory bardzo dobrze znane. Usłyszymy między innymi uwerturę do opery Carmen i dwa fragmenty z II Suity Arlezjanka Bizeta, najbardziej lubiane fragmenty ze suity Peer Gynt Griega, niezwykle energetyczną Uwerturę do opery Lekka kawaleria Suppé czy przebój Albert Ketèlbey'a o orientalnym charakterze Na perskim rynku. Utwory tego rodzaju grane pojedynczo stanowią zwykle efektowne zakończenie koncertu. W naszym koncercie przygotowaliśmy wymarzoną playlistę – bez reklam – najbardziej porywających „smakowitych" wisienek na torcie.

Te perełki muzyki symfonicznej znajdą się w programie wieczoru rozmyślnie. Będzie to koncert dedykowany Elżbiecie Łaganowskiej, dyrektor Filharmonii Sudeckiej, która zakończyła swoją ponad ośmioletnią pracę na tym stanowisku w sierpniu 2022. Dziękując za lata współpracy Orkiestra Filharmonii Sudeckiej wykona wskazane przez nią Najlepsze z Ulubionych Symfonicznych Przebojów.

Dla wszystkich Państwa, którzy wybiorą się na niedzielny koncert do Filharmonii Sudeckiej im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu będzie to, wzorem Letnich serenad na wałbrzyskim rynku najlepsze przedłużenie lata.

Bilety na koncert w cenie: 40/43* zł – normalny, 30/32* zł – ulgowy dostępne są w Kasie Biletowej Filharmonii Sudeckiej oraz w bileterii online: www.filharmonia-sudecka.bilety24.pl.

*Cena w serwisie Bilety24.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
1
11%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group