Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2717
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koncert poświęcony Agnieszce Osieckiej

Czwartek, 6 października 2016, 6:39
Autor: red
Wałbrzych: Koncert poświęcony Agnieszce Osieckiej
Fot. organizatorzy
OSIECKA (1936–2016) – Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski Quartet – to koncert specjalny ku pamięci Agnieszki Osieckiej, który odbędzie się w wałbrzyskim klubie A'Propos.

7 października o godzinie 20.00 zapraszamy do Apropos na Koncert Specjalny z okazji 80 rocznicy urodzin Agnieszki Osieckiej. W roli głównej Natalia Lubrano, której towarzyszyć będzie Krzysztof Żesławski Quartet.

WIĘCEJ O PROJEKCIE I MUZYKACH:

OSIECKA-JAZZOWO to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego (Tax Free i Wolna Grupa Bukowina), który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę NATALIĘ LUBRANO. Krzysztof Żesławski jest od wielu lat kierownikiem muzycznym Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej "Bardzo Wielka Woda" we Wrocławiu.

Natalia ma za sobą współpracę m.in. z Andrzejem Smolikiem i zespołem Miloopa. W 2012 r . ukazała się solowa jej płyta pt. R.E.S.P.E.C.T. Natalia Lubrano jest laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu gdzie otrzymała nagrodę publiczności. W 2014 r. wzięła udział w V edycji The Voice of Poland, w drużynie Tomsona i Barona, gdzie dotarła do progu półfinału.

Jesienią tego roku ukaże się płyta zespołu poświęcona twórczości Agnieszki Osieckiej i odbędzie się trasa koncertowa promująca to wydawnictwo.

W skład zespołu Krzysztof Żesławski QUARTET & Natalia Lubrano wchodzą : Natalia Lubrano – śpiew; Krzysztof Żesławski - gitary; Łukasz Perek - fortepian; Wojtek Bergander - kontrabas; Jarosław Korzonek - perkusja.

Posłuchaj „Bossanovy do poduszki”:

Bilety: 30 zł do 30.09, 35 zł od 1.10 do 6.10, 45 zł w dniu koncertu

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group