Czwartek, 1 czerwca
Imieniny: Jakuba, Konrada
Czytających: 4583
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koniec prac na Niepodległości

Sobota, 12 czerwca 2021, 8:37
Aktualizacja: 8:38
Autor: JAZ
Wałbrzych: Koniec prac na Niepodległości
Fot. JAZ
Zakończył się remont ulicy Niepodległości. Przez kilka ostatnich miesięcy mieszkańcy cierpliwie czekali na koniec prac. Obecnie droga jest przejezdna i zdecydowanie poprawiła jakość transportu w danym miejscu.
- Zakończyliśmy gruntowny remont ul. Niepodległości na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Kaszubskiej. Modernizacja drogi kosztowała nieco ponad 2 miliony złotych. W 50 procentach sfinansowana została przez Europejski Bank Inwestycyjny w ramach Planu Junckera. W ramach zadania zbudowaliśmy także nowe chodniki, przebudowaliśmy oświetlenie drogowe, zamontowaliśmy elementy małej architektury i nasadziliśmy drzewa – mówi prezydent Roman Szełemej.

Inwestycja wykonana została w ramach wcześniej określonego zadania. Przebudowa drogi powiatowej nr 3402D obejmowała remont ulicy Niepodległości od ulicy Sikorskiego do ulicy Kaszubskiej wraz z towarzyszącą infrastrukturą w ramach rewitalizacji – połączenie dostępności komunikacji z przebudowaną drogą krajową nr 35. Gruntowna modernizacja drogi kosztowała 2,26 mln zł.

Twoja reakcja na artykuł?

41
67%
Cieszy
12
20%
Hahaha
3
5%
Nudzi
2
3%
Smuci
2
3%
Złości
1
2%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group