Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 7679
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Koniec remontu latem?

Piątek, 17 marca 2023, 10:23
Autor: red
Wałbrzych: Koniec remontu latem?
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
Prezydent Roman Szełemej przekonuje, że remont ulicy 1 Maja na wałbrzyskim Sobięcinie zakończy się latem tego roku. Nieco inaczej widzą to kierowcy i mieszkańcy Sobięcina.
- Trwa przebudowa wałbrzyskiego odcinka drogi wojewódzkiej nr 367 (ul.1 Maja i Zachodnia). Ten remont pokazał nam skalę trudności prowadzenia prac w mocno zurbanizowanym (pogórniczym) terenie. Na szczęcie problemy są już za nami, a budowa zakończy się latem bieżącego roku. Pieniądze na realizację inwestycji w 85 proc. pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, 10% pochodzi z budżetu państwa, a 5 % to wkład własny gminy - informuje prezydent.

Tymczasem kierowcy i mieszkańcy Sobięcina są bardziej sceptyczni.

- Czasem naprawdę widać, że ta prace idzie do przodu, ale są dni, kiedy niewiele się dzieje na tym odcinku - mówi pan Jerzy. - Nie wierzę, że ten remont skończy się zgodnie z terminem. Moim skromnym zdaniem to potrwa co najmniej do października - dodaje pan Wacław. - Mieszkańcy Sobięcina tracą powoli cierpliwość, bo najpierw niewiele się działo, teraz dzieje się dużo, ale ile można wytrzymywać te utrudnienia? - pyta pani Zofia.

Twoja reakcja na artykuł?

13
30%
Cieszy
11
25%
Hahaha
2
5%
Nudzi
1
2%
Smuci
6
14%
Złości
11
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group