Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 3715
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jedlina Zdrój: Konkurs "I Ty bądź idolem"

Sobota, 1 marca 2014, 12:08
Aktualizacja: Niedziela, 2 marca 2014, 8:18
Autor: red.
Jedlina Zdrój: Konkurs
Fot. Robert Bajek
W miniony czwartek w Centrum Kultury w Jedlinie–Zdroju odbył się konkurs „I Ty bądź idolem”. Hasłem przewodnim imprezy było: „zagraj, zaśpiewaj lub zcoveruj i wygraj!”. Impreza odbyła się w ramach trwających do końca bieżącego tygodnia Ferii Zimowych w Jedlinie–Zdroju.

W konkursie udział mogli wziąć wszyscy młodzi wykonawcy, którzy potrafią śpiewać, grać na dowolnym instrumencie muzycznym lub tańczyć, chcą pochwalić się swoimi umiejętnościami i nie obawiają się występów przed publicznością i jurorami. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Imprezę prowadzili: Justyna Misterka i Marek Jakubczak.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęło dwóch 15 letnich raperów – Kamil Fijałkiewicz i Mateusz Kilanowski, którzy wspólnie wykonali cover jednego ze znanych przebojów rapu. Drugie miejsce zajęła 10 letnia Natalia Kacprzyk, śpiewając acapella. Na trzecim miejscu uplasowała się 11 letnia Julia Tomczyk, grająca na keyboardzie. Dodatkowo Jury przyznało dwa wyróżnienia, które otrzymali: 11 letni Arkadiusz Babisz – gra na keyboardzie i śpiew i 10 letnia Vanessa Mikołajska - śpiew.

Poza zajętymi miejscami i nagrodami ważna też była dobra zabawa i miłe spędzenie czasu, a to właśnie Organizatorzy uczestnikom konkursu zapewnili.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group