Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1801
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kradną na potęgę

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 27 października 2010, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: red
Okazuje się, że amatorzy cudzej własności nie pogardzą żadnymi przedmiotami, które później można spieniężyć.

W Wałbrzychu przy ulicy niepodległości funkcjonariusze Komisariatu III Policji w Wałbrzychu zostali powiadomieni o włamaniu do sklepu. Policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który po wybiciu szyby wystawowej w sklepie odzieżowym, dostał się do jego wnętrza, skąd skradł odzież i torby o łącznej wartości 2100 zł. Skradzione mienie odzyskano. Również w Wałbrzychu, tyle, ze przy ulicy 1 Maja, funkcjonariusze Komisariatu IV Policji i Wydziału Prewencji KMP w Wałbrzychu, zatrzymali na gorącym uczynku 19-letniego mężczyznę, który po wybiciu szyby w oknie mieszkania dostał się do środka, skąd ukradł pralkę o nieustalonej wartości. Do kradzieży doszło również przy ulicy Moniuszki. Tam funkcjonariusze Komisariatu IV Policji w Wałbrzychu zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży barierek otaczających koryto rzeki dwóch mężczyzn (35 i 37 lat). Szkody na rzecz Gminy Wałbrzych wynoszą nie mniej niż 251 zł.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~marcin 27-10-2010 9:14
Wiem, że cena wody jest ważna, również ważna jest likwidacja składowiska odpadów. Lecz niestety zdecydowanie ważniejsze jest tworzenie nowych miejsc pracy, nie w C.H. Victoria, nie w Biskupicach Podgórnych, tylko tu w Wałbrzychu. Od lat żadna poważna firma tu nie zainwestowała, pracy jest mało, pensje głodowe, a patologia kwitnie. Ci młodzi ludzie wymienieni w artykule, to osoby bez perspektyw. Pracy nie dostaną, bo brak doświadczenia, więc za co mają pójść na dyskotekę, czy do pubu ze znajomymi ? Jedyną realną możliwością zdobycia środków jest kradzież. Nie usprawiedliwiam ich, popełnili przestępstwo i muszą za nie odpowiedzieć. Pytanie do kandydatów na włodarzy miejskich: co zamierzają zrobić z wysokim bezrobociem i patologią w mieście ?
~krzysiek 27-10-2010 13:45
A jak on sam tą pralke wyniusł z tego mieszkania silny musiał być
~ao 27-10-2010 16:53
jak się nie ma pracy, to się do pubu na piwko nie chodzi, tylo wylicza grosze , zeby starczyło na chleb - nie ma usprawiedliwienia dla przestepców - trzeba było uczyć się, skonczyc szkołe, zdobyć zawód, - choćby ulotki roznosić, a nie kraść

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group