"Rozpoczęła się brudna kampania wyborcza w Boguszowie-Gorcach. Ubiegłej nocy nieznani wandale dokonali zniszczenia przez pocięcie ostrym narzędziem banera wyborczego Jacka Cichury - kandydata na burmistrza Boguszowa - Gorc. Być może jest to akt złości, ponieważ właściciel nieruchomości usunął banery wyborcze innych kandydatów na to stanowisko, a powiesił w ich miejsce Jacka Cichurę" - pisze nasz czytelnik.
Ktoś zniszczył baner jednego z kandydatów na burmistrza Boguszowa–Gorc
Audio
Czytaj na głos
Napisał do nas jeden z mieszkańców Boguszowa–Gorc i nasz czytelnik, który oburzony jest metodami stosowanymi podczas kampanii wyborczej.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.