Środa, 24 czerwca
reklamy

Ktoś zniszczył baner jednego z kandydatów na burmistrza Boguszowa–Gorc

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Napisał do nas jeden z mieszkańców Boguszowa–Gorc i nasz czytelnik, który oburzony jest metodami stosowanymi podczas kampanii wyborczej.

"Rozpoczęła się brudna kampania wyborcza w Boguszowie-Gorcach. Ubiegłej nocy nieznani wandale dokonali zniszczenia przez pocięcie ostrym narzędziem banera wyborczego Jacka Cichury - kandydata na burmistrza Boguszowa - Gorc. Być może jest to akt złości, ponieważ właściciel nieruchomości usunął banery wyborcze innych kandydatów na to stanowisko, a powiesił w ich miejsce Jacka Cichurę" - pisze nasz czytelnik.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka