Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3552
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: LOT AW startuje z promocją

Wtorek, 21 października 2014, 16:45
Aktualizacja: Czwartek, 23 października 2014, 22:59
Autor: red.
Wałbrzych: LOT AW startuje z promocją
Fot. Robert Bajek
Lokalna Organizacja Turystyczna "Aglomeracja Wałbrzyska" ostro ruszyła z kampanią promocyjną. Jej ważnym elementem ma być uruchomiona w dniu dzisiejszym strona internetowa, skupiająca informacje na temat ważnych wydarzeń, atrakcji i szlaków turystycznych, a także obiektów noclegowych i gastronomicznych w gminach należących do LOT AW.

W dniu jutrzejszym przedstawiciele Lokalnej Organizacji Turystycznej "Aglomeracja Wałbrzyska" wyruszają do Poznania na największe w Polsce targi turystyczne "TOUR SALON 2014", gdzie będą po raz pierwszy przy własnym stoisku promować nasz region, wszystkie jego zabytki, ciekawe miejsca i atrakcje turystyczne. Temu celowi ma również służyć nowa strona, na której dodatkowo znalazło się wiele ciekawych informacji na temat historii regionu. Jedną z form reklamy, oprócz tradycyjnych ulotek, mają też być magnesy ze zdjęciami przedstawiającymi różne miejsca i atrakcje regionu. Strona nie jest redagowania centralnie - każdy podmiot sam umieszcza informacje o sobie. Strona znajduje się pod adresem www.lotaw.pl.

"Po raz pierwszy udało nam się zbudować wspólną ofertę. Nasze szanse na przyciągnięcie turystów na teren Aglomeracji Wałbrzyskiej będą przez to większe. Udało nam się porozumieć i mamy potrójne stoisko: Gminy Wałbrzych, Zamku Książ i Lokalnej Organizacji Turystycznej. Dzięki temu nasze stoisko będzie się znacząco wyróżniać na targach, ponieważ wszystkie inne stoiska z Dolnego Śląska są pojedyncze a tylko my będziemy działać w grupie" - powiedział Krzysztof Urbański - Prezes Zamku Książ

W chwili obecnej Lokalna Organizacja Turystyczna "Aglomeracja Wałbrzyska" liczy 22 członków, ale liczba ta z pewnością będzie się zwiększać ze względu na duże zainteresowanie podmiotów gospodarczych, które są zainteresowane współpracą i wspólną kampanią promocyjno-reklamową. Przedstawiciele instytucji należącej do LOT AW wskazywali na szereg korzyści płynących z prowadzenia wspólnych działań a jako najważniejsze wymieniali bogatą i niezwykle atrakcyjną ofertę turystyczną i skupienie w jednym miejscu wielu informacji na temat wydarzeń w regionie.

"Lokalna Organizacja Turystyczna "Aglomeracja Wałbrzyska" jest jedyną organizacją, w której mogą się spotkać w sensie prawnym dwa podmioty: podmioty samorządowe i podmioty prowadzące działalność gospodarczą. Cieszymy się, że w LOT AW są wszystkie gminy Aglomeracji Wałbrzyskiej, które w swojej strategii określiły, że turystyka jest dla nich najważniejszą sprawą, że chcą żyć z turystyki. Udało nam się zaprosić do współpracy znaczące podmioty gospodarcze, poczynając od Zamku Książ, Uzdrowiska Szczawno-Jedlina, jest też Aqua-Zdrój. Naszym debiutem będą targi w Poznaniu. Chcemy tam się pokazać inaczej niż do tej pory, poświęcić czas głównie na rozmowy z poważnymi klientami" - powiedział Leszek Orpel - Burmistrz Jedliny-Zdroju

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group