Piątek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Czytających: 2430
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Maciej Maleńczuk w Hotelu Maria – bilety rozlosowane

Niedziela, 13 lutego 2011, 19:29
Aktualizacja: 19:30
Autor: red
Wałbrzych: Maciej Maleńczuk w Hotelu Maria – bilety rozlosowane
Fot. organizatorzy
Dziś o godzinie 20.00 koncert Macieja Maleńczuka w Hotelu Maria. Wylosowaliśmy nagrodę w postaci podwójnej wejściówki na ten koncert.

Organizatorem koncertu Macieja Maleńczuka jest Agencja Koncertowa Aplauz Planet z Wałbrzycha.

Psychodancing to nowy, koncertowy projekt Macieja Maleńczuka. Jest kontynuacją „Psychopopu” – płyty nagranej przez Maleńczuka z zespołem Püdelsi. Na scenie, obok Maleńczuka, występuje czterech muzyków. Kwartet gra w składzie: Maciej Muraszko – perkusja, Andrzej Laskowski – gitara basowa, Kuba Frydrych – gitara, Grzegorz Stasiuk – electronic keyboard. Program obejmuje zarówno utwory Maleńczuka, jak i stare, sprawdzone, dobrze znane przeboje z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny’ego Casha, Franka Sinatry i innych. Wszystkie utwory, zarówno dawne piosenki Macieja Maleńczuka, jak i przeboje innych wykonawców, grane są w nowych aranżacjach. „Psychodancing” to program zarówno dla tych, którzy lubią i znają stare przeboje, jak dla tych, którym nazwiska ich twórców niewiele mówią. Jest to po prostu zestaw doskonałych piosenek w znakomitym wykonaniu.

By wygrać podwójną wejściówkę na koncert Macieja Maleńczuka wystarczyło wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmiało: Czy Maciej Maleńczuk jest zapalonym kibicem Cracovii?

Prawidłowa odpowiedź brzmi Tak. Los szczęścia dopisał Wandzie Jasiak, która wygrała podwójną wejściówkę na ten koncert. Gratulujemy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group