Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 4445
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mają już wakacje

Sobota, 26 czerwca 2021, 9:20
Autor: JAZ
Wałbrzych: Mają już wakacje
Fot. JAZ
W Publicznej Szkole Państwowej nr 15 im Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu odbyło się uroczyste Miejskie Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021.

Uroczystość, w której uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych i miejskich, miejscy radni, przedstawiciele związków zawodowych, służb mundurowych, duchowieństwa, przedstawiciele kuratorium oświaty, dyrektorzy szkół, nauczyciele i młodzież, była okazją do podsumowania minionego roku. Gratulujący uczniom, dyrektorom, przedstawicielom oświaty, prezydent Roma Szełemej zaznaczył, że kończy się rok szczególny. Rok w którym walczyliśmy z pandemią i który przysporzył wszystkim sporo kłopotów.

- Szkoła dla nas wszystkich wiążę się z poczuciem otwartości, włączenia do wspólnoty, przekonań. Dzięki szkole, dzieci uczą się jak sprostać wyzwaniom świata. Deklaruję, że nasze szkoły otwarcie przyciągną tolerancję, poglądy na różnice i różnorodność, bo taki jest dzisiejszy świat. Świat się zmienia i musimy za tym nadążyć, lepiej do tego przygotować – mówi prezydent Roman Szełemej.

W takich słowach prezydent Wałbrzycha odniósł się do zapowiadanej reformy edukacji przez Ministra Przemysława Czarnka. Później wybitni uczniowie zostali bohaterami dnia i odebrali nagrody w ramach programu "Prymus"

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group