W budynkach stacjonowała Straż Graniczna do czasu wejścia Polski w strefę układu z Schengen. Gmina przejmując budynki (łącznie 610 m2 i 60 m2) wraz z parkingiem, planuje nadać im drugie życie wykorzystując ich potencjał sentymentalny, lokalizację oraz popularność.
- Planowane będzie utworzenie motelu/miejsc noclegowych stanowiących bazę wypadową do zwiedzania pogranicza oraz punktu informacji o atrakcjach turystycznych regionu - informuje Burmistrz Andrzej Lipiński.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.