Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2102
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Maja Włoszczowska startowała w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 8 maja 2017, 6:37
Aktualizacja: 13:31
Autor: red
Fot. Robert Bajek
Wczoraj podczas drugiego dnia zawodów Górale na Start rywalizowali m.in. zawodnicy z elity mężczyzn i kobiet, a wśród nich medalistka olimpijska Maja Włoszczowska.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji zer zmagań młodzików, młodziczek, juniorów młodszych, elity kobiet, juniorek, juniorek młodszych, juniorów, elity mężczyzn.

W drugim dniu zawodów w Pucharze Polski wystartowali zawodnicy licencjonowani z klubów sportowych z Polski i zagranicy. Na trasy wyruszyło 245 zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wśród zwycięzców byli min. w kat. Młodziczka Miśonova Veronika z Czech, w kat. Junior Młodszy Gutierrez Prieto Adair Zabdiel z Meksyku, w kat. Juniorka Młodsza Miśonova Magdalena z Czech. Wyścigi kobiet zdominowała Majka Włoszczowska, która z przewagą 32 sek. pomimo upadku na końcówce ostatniego okrążenia (nie ze swej winy) wygrała w kat. Elita wyprzedzając Aleksandrę Podgórską. Wśród kobiet wystartowały zawodniczki z Polski, Rosji, Niemiec, Meksyku, Czech i Chile. Wśród mężczyzn w kat. Elita zwyciężył Wawak Bartłomiej przed Konwą.

W tegorocznej odsłonie Górali na Start i Pucharze Polski wystartowało 61 drużyn, spośród których I miejsce zajęła drużyna Canade-Code GTO Specjalized Pro Cycling Team z Meksyku, II miejsce Super Zator z Polski i III miejsce Schwalbe Team Sachsen z Niemiec.

Wyniki na stronie „Górale na Start 2017” i na stronie „Datasport”.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~pytacz 8-05-2017 9:58
Skoro to były zawody rowerowe to skąd ten pojazd do prac transportowych na zdjęciu?
~cymu? 8-05-2017 10:22
nie tylko ten wszyscy wozili d--y samochodami,a park zryty wszeż i wzdłuż,zapraszam największego górala w Włbrzychu na spacer niech sobie pooglą jak wyglą teraz Sobieski, mało mają gór! że wpieprzyli się do naszego parku!!!! GÓRALU CZY CI NIE ŻAL GÓRALU ZOSTAW TEN PARK!
~Sowa 8-05-2017 14:00
Ten pojazd transportuje zawodniczkę która miała wypadek. Zielony kask tylko widać. Wspaniała impreza. Marudy - sio przed telewizor - park jest dla wszystkich. Sowa
~heya 9-05-2017 22:31
już można nawet tirem przejechć przez caały park

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group