Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 2770
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Maja Włoszczowska startowała w Wałbrzychu

Poniedziałek, 8 maja 2017, 6:37
Aktualizacja: 13:31
Autor: red
Wałbrzych: Maja Włoszczowska startowała w Wałbrzychu
Fot. Robert Bajek
Wczoraj podczas drugiego dnia zawodów Górale na Start rywalizowali m.in. zawodnicy z elity mężczyzn i kobiet, a wśród nich medalistka olimpijska Maja Włoszczowska.

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji zer zmagań młodzików, młodziczek, juniorów młodszych, elity kobiet, juniorek, juniorek młodszych, juniorów, elity mężczyzn.

W drugim dniu zawodów w Pucharze Polski wystartowali zawodnicy licencjonowani z klubów sportowych z Polski i zagranicy. Na trasy wyruszyło 245 zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wśród zwycięzców byli min. w kat. Młodziczka Miśonova Veronika z Czech, w kat. Junior Młodszy Gutierrez Prieto Adair Zabdiel z Meksyku, w kat. Juniorka Młodsza Miśonova Magdalena z Czech. Wyścigi kobiet zdominowała Majka Włoszczowska, która z przewagą 32 sek. pomimo upadku na końcówce ostatniego okrążenia (nie ze swej winy) wygrała w kat. Elita wyprzedzając Aleksandrę Podgórską. Wśród kobiet wystartowały zawodniczki z Polski, Rosji, Niemiec, Meksyku, Czech i Chile. Wśród mężczyzn w kat. Elita zwyciężył Wawak Bartłomiej przed Konwą.

W tegorocznej odsłonie Górali na Start i Pucharze Polski wystartowało 61 drużyn, spośród których I miejsce zajęła drużyna Canade-Code GTO Specjalized Pro Cycling Team z Meksyku, II miejsce Super Zator z Polski i III miejsce Schwalbe Team Sachsen z Niemiec.

Wyniki na stronie „Górale na Start 2017” i na stronie „Datasport”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group