Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

,,Mama to najpiękniejsze słowo świata”

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Jest wiele sposobów na to, aby wyrazić swoje uczucia, dlatego w Zespole Szkolno–Przedszkolnym nr 2 w Wałbrzychu odbyła się VII edycja Konkursu Piosenki Przedszkolnej ,,Nasza Mama Ukochana”.

Celem konkursu było wzmacnianie więzi emocjonalnej z matką, okazywanie i odczuwanie radości podczas uczestnictwa w konkursie.

W rywalizacji wzięło udział 21 uczestników z wałbrzyskich przedszkoli. Wiek uczestników to 3-4 lata. W przedszkolnym ogrodzie uczestnicy śpiewali najpiękniejsze piosenki o mamie. Za udział w konkursie każda placówka otrzymała podziękowanie, a uczestnicy upominki. Dyplomy oraz upominki także otrzymały dzieci nagrodzone w Konkursie Plastycznym dla dzieci przedszkolnych ,,Nasza MAMA Ukochana”. W tym przypadku wiek uczestników to 5-6 lat.

Na koniec odbyła się wspólna zabawa przy muzyce.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka