Wtorek, 23 czerwca
reklamy

Mamy mistrza triathlonu

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Za nami IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby Więziennej w Triathlonie 2017

Drugi raz z rzędu Mistrzem Polski Służby Więziennej w Triatlonie został funkcjonariusz Aresztu Śledczego w Wałbrzychu chor. Tomasz Karch.

Wokół Jeziora Firlej koło Lublina rywalizowali najlepsi triathloniści Służby Więziennej. Zawody zostały rozegrane na dystansie zbliżonym do triathlonu "Sprint" (ok. ½ triathlonu olimpijskiego) z uwzględnieniem uwarunkowań wynikających ze specyfiki terenu:

  • pływanie - ok. 750 metrów, akwen naturalny - jezioro Firlej, średnia głębokość 5 metrów,rn• jazda rowerem - 21 kilometrów, 6 pętli dookoła jeziora, nawierzchnia – kostka brukowa bezfazowa (ścieżka rowerowa),rn• bieg - 7 kilometrów, 2 pętle dookoła jeziora.

Zwycięstwo było efektem wielu godzin ciężkiego treningu oraz wyrzeczeń. Zeszłoroczny wynik (1:14:50) został poprawiony o przeszło 1 minutę i wyniósł 1 godzinę 13 minut 48 sekund, czas który osiągnął wałbrzyszanin bez wątpienia zasługuje na sportowy podziw i uznanie.

I. Klasyfikacja OPEN

1.Tomasz Karch – AŚ Wałbrzych

II. Klasyfikacja Służba Więzienna

1.Tomasz Karch – AŚ Wałbrzych

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka