Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 3716
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Marek Fedoruk wystartował ze swoją kampanią wyborczą

Poniedziałek, 24 września 2018, 6:43
Aktualizacja: 8:43
Autor: JAZ
REGION, Szczawno-Zdrój: Marek Fedoruk wystartował ze swoją kampanią wyborczą
Fot. JAZ
Na terenie Hali Spacerowej w Szczawnie Zdroju odbyło się spotkanie wyborcze burmistrza Marka Fedoruka i jego grupy, która będzie startowała w najbliższych wyborach samorządowych.

Lider Komitetu - kandydat na urząd burmistrza miasta Marek Fedoruk - zaprezentował kandydatów na radnych Rady Miejskiej i główne założenia programu wyborczego.
- Żyjemy w mieście, z którego możemy być dumni. Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa, ale nie oglądamy się za siebie, tylko patrzymy w przyszłość, bo jeszcze wiele mamy do zrobienia. Każdy mieszkaniec liczy się dla nas tak samo i tak samo jest ważny. Idziemy po dobre zarządzanie, bo miasto nie może być kierowane przez osoby, które nie mają doświadczenia. Miasto należy do mieszkańców i dlatego bycie samorządowcem traktujemy jako służbę. Niektóre twarze państwo dobrze znają – to sprawdzeni samorządowcy. Ale obok nich cieszy obecność młodych osób. Doświadczenie starszych, oraz zapał i energia młodszych to doskonałe połączenie, aby zrealizować nasze plany. Nasi kandydaci na radnych będą ubiegać się o Państwa zaufanie i głosy we wszystkich 15 okręgach wyborczych, wszyscy jesteśmy bezpartyjni, mieszkamy w Szczawnie-Zdroju od urodzenia albo od bardzo wielu lat, stąd doskonale znamy problemy, które przeszkadzają nam w życiu codziennym. Znamy potrzeby i oczekiwania mieszkańców, mamy zapał i kompetencje żeby je realizować - mówi Marek Fedoruk.

KWW Marka Fedoruka opracował obszerny program dla Szczawna-Zdroju, w którym proponuje pomysły i rozwiązania dotyczące wszystkich przestrzeni funkcjonalnych miasta.
- Program w pełnej wersji dotrze do Państwa domów. Priorytety na najbliższe pięć lat to budowa szkoły, zakończenie budowy krytej pływalni, budowa mieszkań w ramach projektu "Mieszkanie +", realizacja programu "Czyste powietrze", opieka i aktywizacja osób samotnych i starszych, wykonanie tras i ścieżek rowerowych, budowa centralnego parkingu miejskiego. Prosimy wszystkich mieszkańców Szczawna-Zdroju o udział w wyborach samorządowych wyznaczonych na 21 października, prosimy o zaufanie i głosy na naszych kandydatów na radnych i kandydata na burmistrza - mówi Fedoruk.

Okręgi wyborcze i kandydaci KWW Marka Fedoruka: 1. Krystyna Swoboda, 2. Zbigniew Szewczak, 3. Jadwiga Dziedzic-Kołomyjec,4. Sylwia Lauk, 5. Janusz Kozłowicz, 6. Grażyna Chłopek, 7. Stanisław Borkusz, 8. Łukasz Kurjata, 9. Czesław Wiliński, 10. Rafał Przepiórski,11. Adam Jennings,12. Małgorzata Pachota,13. Stanisław Szulc,14. Krystyna Cholewa,15. Joanna Szymańska.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
33%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group