Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 3976
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Maxel zaśpiewał na dni Boguszowa–Gorc

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Sobota, 19 maja 2012, 8:56
Aktualizacja: Niedziela, 20 maja 2012, 13:57
Autor: PAW
Fot. PAW
Gwiazda muzyki Disco Polo – zespół Maxel wystapił pierwszego dnia Dni Boguszowa–Gorc.

Organizatorzy postanowili, podobnie jak w roku ubiegłym, że Dni Boguszowa-Gorc zostaną przeprowadzone na najwyżej położonym w Europie stadionie. Mowa oczywiście o stadionie przy ulicy Kusocińskiego w Boguszowie. Osoby z Gorc ora Starego Lesieńca i Kuźnic miały zapewniony darmowy transport do stadionu, o który zadbali organizatorzy, a więc Urząd Miasta oraz MBP-CK w Boguszowie-Gorcach.

Przy sprzyjającej pogodzie na scenie zaprezentował się zespół Naaman. Sporo ożywienia wniósł występ zespołu grającego bluesa Blueberry Band. Z kilkominutowym opóźnieniem na scenę około godziny 21.40 weszła grupa Maxel. Gwiazda muzyki Disco Polo nie zawiodła zgromadzonej pod sceną publiczności. Zespół zagrał i zaśpiewał swoje najbardziej znane kawałki oraz utwory z najnowszej płyty.
- Myślę, że to dobry pomysł, by jednego dnia mieszkańców bawił zespół Disco Polo, a drugiego jakaś szerzej znana gwiazda – uważa Rafał Traczyk.

Dzisiaj drugi dzień święta miasta – na scenie pojawią się m.in. Robbie Williams Revival Band, a o godzinie 20.00 czas na koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Blue Cafe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group