Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Mężczyzna z kijowym peselem w Starej Kopalni [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Robert Bajek 1 min czytania

Na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu wystąpił wczoraj Piotr Bałtroczyk ze swoim nowym programem satyrycznym: "Mężczyzna z kijowym peselem".

Piotr Bałtroczyk jest satyrykiem, konferansjerem, prezenterem radiowo-telewizyjnym, poetą, dziennikarzem. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jako prezenter występował w takich programach telewizyjnych jak "Pegaz" czy "Zwyczajni niezwyczajni", prowadził też dwa programy w Telewizji Polsat: "Piotr Bałtroczyk na żywo" i "Piotr Bałtroczyk przedstawia". Jako aktor występował w serialu kabaretowym "Spadkobiercy". Jest laureatem Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej.

Program satyryczny "Mężczyzna z kijowym peselem" został entuzjastycznie przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność. Nie zabrakło wielu anegdot dotyczących zarówno autora - Piotra Bałtroczyka, jak i czołowych postaci polskiej sceny muzycznej, kabaretowej i rozrywkowej.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka