Poniedziałek, 22 czerwca
reklamy

Miasto partnerskie [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Miasto Meziměsti i Gmina Mieroszów stały się miastami partnerskimi, dzięki podpisanemu porozumieniu.– To Przypieczętowało ono wieloletnią przyjaźń i współpracę z naszymi czeskimi sąsiadami.

- To ułatwi wiele spraw, m.in. realizację polsko - czeskich projektów oraz wspólnych działań kulturalnych i sportowych. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania porozumienia oraz życzę sukcesów w dalszej współpracy z naszym czeskim partnerem. Staroście Mezimésti - Pavel Hěcko i jego współpracownikom życzę wszystkiego najlepszego i oby nasza przyjaźń owocowała dalszymi sukcesami - mówi burmistrz Andrzej Lipiński.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka