Czytających: 4581

Sława/Wrocław: Michał Koszewski na wysokim miejscu w II Bluesobiegach Sławskich

Wtorek, 13 lipca 2010, 12:48
Aktualizacja: 12:50
W całym kraju odbyło się szereg zawodów biegowych. W niektórych z tych imprez startowali biegacze z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego. Najlepiej spisał się Michał Koszewski z Boguszowa–Gorc , który zajął 6. lokatę.

Koszewski wystartował w II Bluesobiegach Sławskich. Zawodnicy mieli do pokonania 15 km. W kategorii OPEN zwyciężył Mykola Rupyk z Witnicy. Koszewski przybiegł na bardzo dobrym 6. miejscu. Bartłomiej Baczewski z Wałbrzycha ukończył bieg na 30. pozycji, a inny wałbrzyszanin, Bogusław Tajduś zajął 41. lokatę.

Tymczasem we Wrocławiu odbył się 9. Bieg Pod Powodziową Falę. W tym przypadku zawodnicy mieli do przebiegnięcia około 14 kilometrów. Zwyciężył Sławomir Pieczurowski z LUKS Żórawina. Na 38. miejscu zawody ukończył Dariusz Kalita z TeMMPo Wałbrzych, a jego klubowy kolega, Grzegorz Kalinowski, uplasował się ostatecznie na 60. miejscu.