Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3615
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Grzmiąca: Mieszkańcy Grzmiącej poczekają na remont

Wtorek, 7 kwietnia 2015, 16:04
Autor: opr. PAW
REGION, Grzmiąca: Mieszkańcy Grzmiącej poczekają na remont
Fot. red
Radna powiatowa Grażyna Owczarek złożyła do Zarządu Powiatu interpelację w sprawie remontu drogi w Grzmiącej (gmina Głuszyca). Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski w swojej odpowiedzi stwierdził, że droga ta nie wymaga pilnej naprawy.

Interpelacja radnej Owczarek dotyczyła sporządzenia dokumentacji dotyczącej remontu drogi w Grzmiącej oraz zabezpieczenia środków finansowych w budżecie powiatu na ten cel, a także poprawę bezpieczeństwa pieszych poprzez budowę chodnika wzdłuż drogi w Grzmiącej.

Wicestarosta Krzysztof Kwiatkowski w swojej odpowiedzi przypomniał, że droga ta była remontowana niespełna 10 lat temu (w 2006 roku) i jej obecny stan techniczny nie uzasadnia wykonania dokumentacji na jej remont. Tymczasem budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 3382 D jest w tej chwili niemożliwa ze względu na ukształtowanie terenu. W przypadku drogi powiatowej w Grzmiącej nr 3381 D (ul. Spółdzielców) budowa chodnika jest możliwa, ale konieczna byłaby w tym przypadku całkowita modernizacja tejże drogi.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group