Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mieszkańcy Jedliny–Zdroju muszą uzbroić się w cierpliwość

Wiadomości: REGION, Jedlina-Zdrój
Wtorek, 22 listopada 2011, 11:31
Aktualizacja: 14:51
Autor: opr. PAW
Fot. red
Z powodu trwających w Jedlinie–Zdroju kilku remontów dróg, w niektórych miejscach uzdrowiskowej miejscowości konieczne jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu.

Jak informuje Urząd Miasta w Jedlinie-Zdroju, zmiany organizacji ruchu będą wprowadzone: na odcinku od skrzyżowania ul. Wałbrzyskiej z ul. Akacjową do skrzyżowania ul. Piastowskiej z ul. Chojnowską. Tam zostanie wprowadzona stała zmiana organizacji ruchu polegająca na:
- niewielkiej zmianie granic „strefy zamieszkania” oznaczonej znakiem D-40, w której obowiązują: pierwszeństwo pieszych, dopuszczalna prędkość 20 km/godz., zatrzymywanie i parkowanie pojazdów samochodowych wyłącznie w miejscach wyznaczonych, wyjazd ze strefy jest „podporządkowany”,
- w tej strefie zostaną zamontowane progi zwalniające ruch pojazdów,
- usunięte zostaną znaki zakazu ruchu B-1, na tym odcinku dróg,
- na ulicy Wałbrzyskiej, w kierunku Wałbrzycha, zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się i postoju oznaczony znakiem B-36, z wydzieleniem miejsc dla pacjentów NZOZ,

Na ulicach: A. Mickiewicza i J. Tuwima zmiana polegać będzie na:
- zamontowaniu progów zwalniających ruch pojazdów,
- wprowadzeniu oznakowania dróg znakami D-40, „strefa zamieszkania”, w której obowiązują: pierwszeństwo pieszych, dopuszczalna prędkość 20 km/godz., zatrzymywanie i parkowanie pojazdów samochodowych wyłącznie w miejscach wyznaczonych, wyjazd ze strefy jest „podporządkowany”.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group