Piątek, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 2546
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Mieszkaniec Wałbrzycha okradał piwnice w Jeleniej Górze

Czwartek, 14 sierpnia 2014, 6:25
Aktualizacja: 18:41
Autor: opr.red.
Region: Mieszkaniec Wałbrzycha okradał piwnice w Jeleniej Górze
Fot. red.
Policjanci zatrzymali mieszkańca Wałbrzycha, który przyjeżdżał do Jeleniej Góry i okradał piwnice. Ma on na koncie szereg takich przestępstw. Jego łupem padały najczęściej markowe rowery. Obecnie policjanci ustalają kolejnych pokrzywdzonych, a oni szacują poniesione straty.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 43-letniego mieszkańca Wałbrzycha podejrzanego o kradzieże z włamaniem do piwnic.

Jak ustalili funkcjonariusze, 43-latek od marca do połowy sierpnia br. dopuścił się w Jeleniej Górze szeregu przestępstw przeciwko mieniu. Mężczyzna przyjeżdżał z Wałbrzycha pociągiem lub autobusem i okradał piwnice. Jego łupem padały markowe rowery, które sprzedawał, głównie w lombardach.

Obecnie policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy i kolejnych pokrzywdzonych, a oni szacują poniesione straty. Mężczyzna dopuścił się podobnych czynów również w Świdnicy i we Wrocławiu. Okazało się, że ma on również od odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 7 miesięcy za podobne przestępstwa.

43-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.jelenia-gora.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group