Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 5798
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór/Witków: Mieszkaniec Witkowa na gościnnych występach w Czarnym Borze

Wtorek, 31 października 2023, 7:40
Aktualizacja: 9:42
Autor: red
REGION, Czarny Bór/Witków: Mieszkaniec Witkowa na gościnnych występach w Czarnym Borze
Fot. KMP Wałbrzych
31–letni mieszkaniec Witkowa wpadł kilka dni temu w ręce policjantów kryminalnych wałbrzyskiej komendy. Mężczyzna pod koniec sierpnia tego roku wszedł na teren jednej z posesji w Czarnym Borze i włamał się do znajdującego się tam garażu. Podejrzany ukradł wtedy quada oraz dwa rowery i skrzynkę z narzędziami.

29 sierpnia nad ranem pokrzywdzony zgłosił funkcjonariuszom z Boguszowa-Gorc, że nieznany sprawca uszkodził drzwi garażu znajdującego się na terenie Czarnego Boru, wszedł do środka i dokonał kradzieży znajdującego się w środku mienia. Z pomieszczenia zniknęły dwa rowery, quad oraz skrzynka z narzędziami. Łączna wartość strat wyniosła blisko 15 tysięcy złotych.

Miejscowi funkcjonariusze bezpośrednio po otrzymaniu informacji przeprowadzili czynności w sprawie i jeszcze tego samego dnia w pobliskim kompleksie leśnym zabezpieczyli przygotowane do wywiezienia rowery oraz skrzynkę narzędziową.

Następnie zaangażowani w akcję funkcjonariusze wydziału kryminalnego wałbrzyskiej komendy w trakcie czynności operacyjnych ustalili kto stoi za popełnionym przestępstwem i w miniony piątek na terenie Witkowa zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. W toku wykonanych dalszych działań funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli także skradzionego quada ukrytego w jednym z garaży.

Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i stanie niebawem przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

2
22%
Cieszy
3
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
3
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group