Sobota, 27 czerwca

Milion dla szpitala

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej podjął decyzję o przeznaczeniu miliona złotych z rezerwy kryzysowej na potrzeby Specjalistycznego Szpitala im. dr Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu.

- Chodzi o zakup środków ochrony osobistej, środków dezynfekcyjnych dla pracowników służby zdrowia. Ich zdrowie i życie jest bardzo ważne. Apeluję również o wsparcie do moich koleżanek i kolegów samorządowców z Powiatu Wałbrzyskiego i Aglomeracji Wałbrzyskiej, których mieszkańcy objęci są opieką tego największego w tej części Dolnego Śląska szpitala. Nie mamy kolejnych potwierdzeń o koronawirusie dotyczących nowych pacjentów, ale jesteśmy przygotowani na takich pacjentów. Kolejna informacja dotyczy wstrzymania zajęć szkolnych i edukacji co najmniej do końca Świat Wielkanocnych - mówi prezydent.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka