Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 3497
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mistrzostwa Czeskiej Republiki w Krate Shinkyokushin/Full Contact Karate z udziałem wałbrzyszan

Wtorek, 5 grudnia 2017, 10:34
Aktualizacja: 10:41
Autor: PAW
Wałbrzych: Mistrzostwa Czeskiej Republiki w Krate Shinkyokushin/Full Contact Karate z udziałem wałbrzyszan
Fot. użyczone
Międzynarodowy sukces i udany występ zawodników Klubu Karate Full Contact podczas Międzynarodowego turnieju pt. Mistrzostwa Czeskiej Republiki w Karate Shinkyokushin/Full Contact Karate.

Nasz zawodnik Krystian Raś zajął 1. miejsce zdobywając złoty medal w kategorii +65 kg dla kadetów 14-15 lat. Drugi nasz zawodnik Szymon Pomjan w kategorii 12 - 13 lat znalazł się tuż za podium ostatecznie po zaciętych pojedynkach, zajmując 4. miejsce.

Międzynarodowe zawody, w których wzięli udział wałbrzyszanie, odbyły się w Sokolov, w centrum szkoleniowym Czeskiej Organizacji Karate Shinkyokushin. Klub karate Full Contact z Wałbrzycha reprezentowało dwóch zawodników Krystian Raś w kategorii kumite 14-15 lat, oraz Szymon Pomjan w kategorii kumite 12-13 lat. Trenerem kadry był Shihan Jacek Baranowski 5 Dan. Rywalizacja sportowa odbyła się na dwóch matach z udziałem ponad 100 zawodników z 4 organizacji reprezentujących Full Contact Karate oraz innych stylów karate. Organizatorem turnieju była Czeska Organizacja Karate Shinkyokushin, którego Prezydentem jest WKO Branch Chief mgr. Jiri Zofcin.

Na zakończenie turnieju, oprócz wręczenia nagród dla zawodników za zajęte miejsca w turnieju, trener reprezentacji Polski Shihan Jacek Baranowski otrzymał z rąk Prezydenta Czeskiej Organizacji Karate pamiątkową encyklopedię Czeskich Sportów Walki, w której znalazł się wraz z czołowymi instruktorami z Czech. Bardzo dziękujemy za miły akcent i docenienie wzajemnej przyjacielskiej współpracy, która znlazła się w historii w rozwoju karate Kyokushin/Shinkyokushin w Czeskiej Republice, a zawodnikom gratulujemy sukcesu,

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group