Czytających: 5522

Szczawno-Zdrój: MKS po sparingu

Poniedziałek, 27 stycznia 2020, 12:18
Aktualizacja: 12:25
Bardzo dobry i ciekawy mecz rozegrali na sztucznej murawie w Wałbrzychu piłkarze Olimpii Kamienna Góra i MKS–u Szczawno–Zdrój. Na prowadzenie w 7. minucie za sprawą Domina wyszli wyżej notowani zawodnicy Olimpii. Pod koniec pierwszej kwarty wyrównał Brzeziński.

W drugiej części gry w ciągu dwóch minut Cisowskiego pokonał Choiński i zrobiło się 1:3. Rezultat na 2:3 zmniejszył Domin, a po chwili Zawadzki pokonał własnego golkipera. Rywale z klasy A odzyskali w trzeciej odsłonie prowadzenie po stałym fragmencie gry. Dośrodkowanie Tobiasza z rzutu rożnego na gola zamienił strzałem głową z 16 metrów Brzeziński. Do remisu doprowadził szybko Wieczorek. Po tej bramce Olimpia przystąpiła do zdecydowanego szturmu, a niżej notowanym przeciwnikom zaczęło brakować tlenu. Najpierw do siatki rywali trafił zawodnik testowany Olimpii, a po chwili Kumor uderzeniem samobójczym pokonał własnego golkipera. Piłkarze ze Szczawna-Zdroju zmniejszyli pod koniec meczu rozmiary porażki na 6:5. Rezerwowy bramkarz Olimpii, Barszczewski lekko trącił w polu karnym szarżującego Brzezińskiego i arbiter podyktował jedenastkę. Piłkarze z klasy A wykorzystali stały fragment gry.

Olimpia: Cisowski - Urbanowicz, Buda, Młodziński, Filip - Bieńkowski, Wieczorek, A. Duda, zawodnik testowany - Domin, Gorczyca/Barszczewski, Kwaśniewski, Kmiecik.

MKS: Wojciechowski - Korolczuk, Pyda, Kumor, Zawadzki - Brzeziński, zaw. testowany, Czechura, Sowik - Stawiński, Tobiasz/Wtulich, Korościk, zaw. testowany, Dominiak, Choiński, Borek, zaw. testowany.