Środa, 24 czerwca

MKS zaczął sparingi

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

MKS Szczawno–Zdrój i Górnik Gorce rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu w klasie A.

Oba zespoły będą ligowymi rywalami, ale obu klubom przyświecają inne cele. MKS chce włączyć się do walki o awans do klasy okręgowej, a Górnik Gorce uniknąć nerwowej walki o zachowanie A-klasowego bytu. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 (2:0). Bramki dla MKS-u: Choiński i Czechura×2. Kolejny mecz w sobotę o godz. 16.00: MKS Szczawno-Zdrój - Włókniarz Głuszyca.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka