Mieszkańcy Starych Bogaczowic święto uczcili uroczystą Mszą Świętą, Orszakiem Trzech Króli oraz Jasełkami, które przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach.
Msza, Jasełka i Orszak
Audio
Czytaj na głos
W Starych Bogaczowicach również postanowiono uczcić Święto Trzech Króli.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.