Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4654
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Myślał, że się obłowił

Piątek, 8 września 2023, 11:26
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Myślał, że się obłowił
Fot. KMP Wałbrzych
27–letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego został wczoraj zatrzymany przez policjantów Komisariatu Policji w Głuszycy i odpowie za włamanie do jednego z remontowanych domków jednorodzinnych w Jedlinie–Zdroju.

Złodziej, po uprzednim wybiciu szyby w oknie jednego z domków jednorodzinnych przy ul. Pokrzywianki w Jedlinie-Zdroju, 29 lipca tego roku dostał się do wnętrza budynku i ukradł z niego pilarkę spalinową, strug elektryczny, dalmierz laserowy, laser krzyżowy oraz wiertarko-wkrętarkę, powodując straty w kwocie 3,9 tys. złotych.

Funkcjonariusze zespołu kryminalnego głuszyckiego komisariatu realizując informacje własne ustalili, że za włamaniem na terenie Jedlininy-Zdroju może stać mieszkaniec z innej części miasta. Kontynuując czynności operacyjne policjanci ostatecznie zatrzymali 27-letniego mężczyznę w jednym z mieszkań przy ul. Zakopiańskiej w tej miejscowości.

W trakcie czynności procesowych policjanci postawili mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. Trwają dalsze czynności w celu odzyskania skradzionego mienia.

Twoja reakcja na artykuł?

8
47%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
12%
Złości
7
41%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group