Piątek, 26 czerwca

Na boisku rywalizowali urzędnicy [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

W sobotę zakończyły się VII Mistrzostwa Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej – Dolny Śląsk 2014.

Wszyscy uczestnicy turnieju, nawet przy początkowo niesprzyjających warunkach pogodowych, wykazali ogromne zaangażowanie. Przez dwa dni w rozgrywkach wzięło udział łącznie trzynaście drużyn z całej Polski. Po niezwykle zaciętym finale, w którym o wyniku zadecydowały rzuty karne, zwyciężyło województwo śląskie, pokonując województwo lubelskie. Trzecie miejsce wywalczyło województwo opolskie.

Klasyfikacja końcowa województw:

1. śląskie

2. lubelskie

3. opolskie

4. zachodniopomorskie

5. warmińsko-mazurskie

6. podkarpackie

7. dolnośląskie

8. lubuskie

9. pomorskie

10. świętokrzyskie

11. mazowieckie

12. łódzkie

13. kujawsko-pomorskie

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka