Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 3575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Stare Bogaczowice: Na Marcina można liczyć

Niedziela, 19 kwietnia 2020, 14:20
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 kwietnia 2020, 8:13
Autor: red
REGION, Stare Bogaczowice: Na Marcina można liczyć
Fot. Marcin Czarnecki
Wielu z Was pracuje w trybie home office–wasze kręgosłupy potrzebują odpoczynku. I tu z pomocą przychodzi Marcin Czarnecki –bogaczowiczanin z krwi i kości!

Marcin to trener z ogromną wiedzą, doświadczeniem i mega podejściem do swoich podopiecznych! Współpraca z Marcinem to idealna recepta na bóle pleców, problemy z układem ruchu i wiele innych problemów zdrowotnych...

Trening zdalny, nadal może mieć podejście indywidualne. Aplikacje obrazujące ruch pomagają w diagnostyce funkcjonalnej jak i różnicowej. Pozwala to na odległość, dokładnie określić słabe, narażone na kontuzje lub przeciążenia punkty. Pozwala określić przykładowo dlaczego nie możesz wykonać prawidłowego przysiadu i wprowadzić ćwiczenia, które naprawią tą dość powszechną dysfunkcję w tym wzorcu ruchu. Trenuj świadomie dbając o zdrowy ruch. Nie rozwalaj sobie kolan czy kręgosłupa tylko po to, że za wszelką cenę chcesz zrzucić zbędne kilogramy- tego nauczą Cię zdrowe nawyki żywieniowe. Zadbaj o siebie pod okiem profesjonalisty.

Twoja reakcja na artykuł?

5
36%
Cieszy
2
14%
Hahaha
1
7%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
5
36%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group