Świdnica: Najsłabsza drużyna tabeli pokonała Polonię/Spartę

Poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 19:30
Aktualizacja: 19:47
Autor: Wiktor Bąkiewicz
Polonia/Sparta Świdnica ustąpiła miejsce Górnikowi. Wszyscy kibicie zgromadzeni na stadionie przecierali oczy ze zdumienia. Ich drużyna zamiast umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli, niespodziewanie przegrała z najsłabszym zespołem III ligi Promieniem Żary.

Zespół z Żar nie zdobył do tej pory żadnego punktu, co mogło świadczyć o tym, że zainkasowanie trzech oczek przez świdnicką ekipę to tylko formalność. Truchcik okazał się biegiem maratońskim, na dodatek przegranym. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

Bramki w meczu zdobywali Krzysztof Goździejewski w 58 minucie dla Polonii/Sparty Świdnica oraz Jacek Bartkowiak w 30 minucie i Łukasz Czyżyk w 68 minucie dla Promienia Żary. Kolejny mecz 29 sierpnia z Vitrosiliconem Iłowa.