Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3522
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Nasi w Europie

Poniedziałek, 3 maja 2021, 8:38
Aktualizacja: 8:39
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Nasi w Europie
Fot. użyczone
Znakomite rezultaty odnotowali zawodnicy KT Szczawno Zdrój w międzynarodowych zawodach cyklu TennisEurope w kategorii do lat 16.

W Bułgarii w zawodach Svilengrad Cup U16 wystąpił Gabriel Wójcicki. Gabryś w singlu dotarł do ćwierćfinału ulegając tam po trzysetowym pojedynku turniejowej jedynce z Bułgarii Pavel Marinov, który ostatecznie triumfował w całej imprezie. Gabryś nie złożył broni i grając w parze z zaprzyjaźnionym Nikodemem Barcikiem wygrali cały turniej deblowy pokonując w rewanżu za singla finale parę Marinov/Marinov. Udany start w Bośni zaliczył również Bruno Kokot rywalizując w zawodach ZENICA OPEN 2021 16&U. Bruno w singlu dotarł do półfinału gdzie musiał uznać wyższość Chorwata Lukasa Marianovica. Również i w deblu Bruno grając w parze z Niemcem Yakincamem wywalczył wysokie trzecie miejsce ulegając chorwackiej parze Rakonic/Voliavec.

Znakomity rezultat osiągnęła również młodziutka Aleksandra Janiszewska NST Dolny Śląsk. Ola wygrała cały turniej singlowy w zawodach TennisEurope U12 w Bułgarii – Avenue Cup 2021. Ola jest zawodniczką, która regularnie odbywa konsultacje u naszego trenera Roberta Kosińskiego na szczawieńskich kortach. Duże gratulacje również dla jej trenera prowadzącego Piotra Obuchowicza.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group