Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 3099
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Następcy Otylii Jędrzejczak?

Wtorek, 2 czerwca 2015, 14:20
Aktualizacja: 14:24
Autor: PAW
Wałbrzych: Następcy Otylii Jędrzejczak?
Fot. Aqua Zdrój Wałbrzych
W niedzielę w Parku Wodnym Aqua Zdrój odbyły się Otwarte Zawody Pływackie Wałbrzycha z okazji Dnia Dziecka.

W rywalizacji wzięli udział dziewczęta i chłopcy w różnych kategoriach wiekowych. Zawody zostały rozegrane na 2 torach sportowych i 1 rekreacyjnym. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach dostali pamiątkowe dyplomy i medale.

Klasyfikacja końcowa:

2010 i młodsi CHŁOPCY:

1. Gryka Mateusz 0:22:82

2009 CHŁOPCY:

1 Rzepa Bruno 00:18:44
2 Rebenko Dawid 00:21:37
3 Kurtaś Mikołaj 00:21:53

2009 DZIEWCZYNKI:

1 Wincek Liliana 00:18:50
2 Figiel Michalina 00:33:82
3 Jagiełło Antosia 00:44:18

2008 – 25 m stylem dowolnym CHŁOPCY:

1 Chadzikonstandinu Kamil 00:32:22
2 Matusik Konrad 00:33:59
3 Kordylak Oskar 00:35:94

2008 – 25 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI:

1 Pindor Klaudia 00:35:00
2 Żywicka Amanda 00:40:00
3 Misiak Amelia 0:40:17

2007 – 25 m stylem dowolnym CHŁOPCY:

1 Ochudło Dominik 00:23:20
2 Madejczyk Kostek 00:32:41
3 Madejczyk Piotr 00:35:97

2007 – 25 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI:

1 Dębska Aleksandra 00:23:07
2 Chanyszkiewicz Martyna 00:25:23
3 Budnik Jessica 0:31:29

2006 – 25 m stylem dowolnym CHŁOPCY:

1 Kijewski Filip 00:28:32
2 Czapla Oliwier 00:28:63
3 Wierzbowski Eryk 00:33:00

2006 – 25 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI:

1 Wojciechowska Antonina 00:22:31
2 Buj Zuzia 00:26:60
3 Stasiak Martynka 00:27:00

2005 – 50 m stylem dowolnym CHŁOPCY:

1 Mrzygłód Michał 00:36:95
2 Fiedorowicz Mateusz 00:38:00
3 Kastner Łukasz 01:07:60

2005 – 50 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI:

1 Gumulak Maria 00:45:99
2 Boś Wiktoria 00:48:40

2004 – 50 m stylem dowolnym CHŁOPCY:

1 Matusik Hubert 00:37:70
2 Chmielewski Dawid 00:41:48
3 Kordylak Tymoteusz 0:48:06

2004 – 50 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI:

1 Łapieś Maja 00:44:53
2 Michalewska Martyna 00:53:66
3 Szlązak Klaudia 00:56:09

2003 – 50m stylem dowolnym CHŁOPCY:

1 Stelmach Michał 00:33:90
2 Czech Jakub 00:40:86
3 Kiliarz Mateusz 01:18:12

2003 – 50m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI:

1 Victor Małgorzata 00:37:52

2002 – 50 m stylem dowolnym CHŁOPCY:

1 Okupny Bartosz 00:31:14
2 Smużny Łukasz 00:32:40
3 Wróbel Wojciech 00:41:21

2002 – 50 m stylem dowolnym DZIEWCZYNKI:

1 Zygnarowska Katarzyna 00:47:09
2 Drzyzga Paulina 00:56:87

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group