Wtorek, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 4467
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nastolatki w szpitalu

Poniedziałek, 7 lutego 2022, 6:37
Aktualizacja: 9:18
Autor: red
Wałbrzych: Nastolatki w szpitalu
Fot. KMP Wałbrzych
Piątkowy i sobotni wieczór to dwa zdarzenia z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Do pierwszego doszło na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu, do drugiego na przejściu na ul. Wrocławskiej – również w naszym mieście. Na szczęście pieszym przechodzącym przez jezdnię nic poważnego się nie stało.

Tylko w ten weekend na naszym terenie doszło do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń z udziałem pieszych. Do pierwszego z nich doszło 4 lutego około godziny 19:30 na Nowym Mieście, kiedy to 69-letni kierujący samochodem osobowym jadąc ul. Piłsudskiego nie zauważył dwóch będących na przejściu dla pieszych nastolatek i potrącił je. Obie poszkodowane trafiły do szpitala. Na szczęście doznały obrażeń nie zagrażających ich życiu. Wykonujący czynności procesowe policjanci ruchu drogowego odebrali mieszkańcowi naszego miasta prawo jazdy. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

5 lutego natomiast – również około godziny 19:30 - jadąca ul. Wrocławską w Wałbrzychu 56-latka nie zauważyła dwóch kolejnych przechodzących przez jezdnię osób. Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania z ul. Piotrowskiego. Uczestnicy tego zdarzenia również byli trzeźwi. 24-letnia kobieta oraz 26-letni mężczyzna trafili do szpitala. Okazało się, że również nic poważnego im się nie stało, dlatego sprawczyni zdarzenia ukarana została mandatem karnym w kwocie 2,5 tysiąca złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
5
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
2
12%
Złości
9
53%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group