Czwartek, 11 czerwca
11°C Jelenia Góra

Nie wiedzą, kto posługiwał się nożem

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W Mieroszowie w trakcie bijatyki dwóch uczestników doznało ran ciętych i kłutych. Co ciekawe, żaden z uczestników burd nie wie, kto w czasie bójki posługiwał się ostrym narzędziem.

Do zdarzenia doszło w Mieroszowie. Na komisariat policji przyszedł 28-letni mężczyzna, który oznajmił, że został dotkliwie pobity przez dwóch mężczyzn. Pokrzywdzony miał na ciele rany kłute oraz rany głowy i tułowia. Poszkodowany nie potrafił powiedzieć policjantom o dokładnym przebiegu zdarzenia. Stróże prawa szybko wpadli na trop pozostałych uczestników bójki. Okazali się nimi 25 i 27-letni bracia. Jeden z zatrzymanych posiadał na ciele również wyraźne ślady ran klutych i ciętych. On jednak również nie potrafił powiedzieć, jak doszło do powstania tych obrażeń.
Jak ustalili policjanci, między mężczyznami doszło do nieporozumienia w jednym z mieszkań przy ulicy Niepodległości. Następnie cała akcja przeniosła się na korytarz, a później przed budynek. Prawdopodobnie mężczyźni pokłócili się o dziewczynę. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Wystarczy powiedzieć, że u wszystkich alkomat wykazał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci mają nadzieję, że mężczyźni po wytrzeźwieniu opowiedzą o szczegółowym przebiegu zdarzenia i uda się ustalić, który z nich posługiwał się niebezpiecznym narzędziem. Niemniej za udział w bijatyce grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka