Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3711
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Zagórze Śląskie: Nie zważają na zakazy

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024, 7:37
Aktualizacja: 12:38
Autor: red
REGION, Zagórze Śląskie: Nie zważają na zakazy
Fot. KMP Wałbrzych
Kolejny już raz wałbrzyscy policjanci ruchu drogowego apelują do mieszkańców oraz przyjezdnych o właściwe parkowanie samochodów na terenie Zagórza Śląskiego, gdzie w weekendy występuje spory ruch turystyczny.

Piękna wiosenna pogoda, którą obserwowaliśmy w miniony weekend, sprzyjała dalszym i bliższym podróżom. Przyjezdni, jak i mieszkańcy, chętnie wybrali się więc między innymi do Zagórza Śląskiego. Niestety część z kierujących nie posłuchała rad mundurowych i pozostawiła samochody niezgodnie z przepisami, tamując przy tym ruch i stwarzając zagrożenie. W kilku przypadkach policyjne czynności zakończyły się więc odholowaniem pojazdów na parking strzeżony na koszt właścicieli.

Przypominamy, że podczas każdego kolejnego weekendu w Zagórzu Śląskim należy spodziewać się kontroli ze strony mundurowych w miejscach, gdzie, poprzez niewłaściwe parkowanie pojazdów, dochodzi do utrudnień w ruchu. Przypominamy, że mandat za nieprawidłowe parkowanie to 100 złotych i 1 punkt karny. Jeżeli policjant zdecyduje się sporządzić dokumentację do wniosku o ukaranie, w sądzie grzywna może wynieść nawet do 5 tysięcy złotych. Koszt autolawety to kolejnych kilkaset złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
27%
Złości
8
53%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group