Wtorek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 2788
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nieuczciwy sąsiad

Wiadomości: REGION, Mieroszów
Czwartek, 8 kwietnia 2010, 8:25
Aktualizacja: 8:26
Autor: red
56–letni mężczyzna włamał się do wolnostojącego domu w Unisławiu Śląskim. Policjanci zatrzymali włamywacza, kiedy po raz kolejny próbował wejść do cudzego domu.

56-letni mężczyzna postanowił włamać się do jednego z wolnostojących domów w Unisławiu Śląskim w gminie Mieroszów.

Mężczyzna wszedł do środka, skąd ukradł dwa słoiki z przetworami i inne przedmioty, których wartość oszacowano na 50 zł. Później mężczyzna postanowił jeszcze raz wejść do tego samego domu, aby ponownie coś z niego wynieść. Wtedy właśnie został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Okazało się, że 56-latek jest pijany i ma 1,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci odnaleźli w pobliskich zaroślach skradzione przedmioty. Wyszło też na jaw, że włamywacz jest sąsiadem właścicielki okradzionego domu. Sprawca włamania wiedział, że w domu u sąsiadów nikogo nie będzie i chciał to wykorzystać.

56-latek jest dobrze znany policjantom, bowiem w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Teraz trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~gosc 9-04-2010 10:38
Wow toz to istny wyczyn za 50 zl pojsc siedziec na 10 lat, kiedy politycy za przekrety zwiazane z przetargami na dziakli pod budowe marketu inkasuja 6 milionow zlotych na 2 osoby i groza im za to 2 lata.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group