Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3642
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Niezwykle udany weekend dla Victorii

Poniedziałek, 18 października 2010, 20:31
Aktualizacja: 20:32
Autor: PAW
Wałbrzych: Niezwykle udany weekend dla Victorii
Dzieci chętnie pozowały do zdjęć
Fot. red
Szwedzka firma Viametrics przeliczyła klientów galerii Victoria, którzy zdecydowali się odwiedzić centrum handlowe w sobotę i niedzielę. Okazało się, że przez galerię przewinęło się blisko 110 tysięcy osób.

Galeria Victoria rozpoczęła funkcjonowanie w ostatnią sobotę. Wtedy odbyło się oficjalne otwarcie centrum handlowego przy akompaniamencie górniczej orkiestry. Później do galerii zostali wpuszczeni klienci, na których przez całą sobotę czekało wiele atrakcji, w tym ta największa, czyli koncerty Katerine i Patrycji Markowskiej. Wieczór zakończył się pokazem sztucznych ogni.

Następnego dnia w niedzielę od wczesnych godzin rannych w galerii panował olbrzymi ruch. Tysiące mieszkańców Wałbrzycha i okolic zdecydowało się odwiedzić galerię po raz pierwszy.
- Nie byłem w sobotę, bo wiedziałem, że będą tłumy i chciałem tego uniknąć. Dziś wyciągnęła mnie rodzina i powiem, że jestem pod wrażeniem – mówi Maciej Balicki.

Okazało się, że w sobotę i niedzielę galerię odwiedziło prawie 110 tysięcy osób. Trzeba przyznać, że to liczba robiąca spore wrażenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group