Środa, 17 czerwca
12°C Jelenia Góra

Nowa rozgrywająca

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

W sezonie 2022/2023 w rozgrywkach II ligi siatkówki kobiet w barwach MKS–u Chełmca Wodociągi Wałbrzych wystąpi także WIKTORIA DYNOWSKA.

Trener Marek Olczyk będzie mieć w tej edycji rozrywek większy komfort. Druga, doświadczona zawodniczka rozgywająca na pewno jest dużym wzmocnieniem zespołu.

- Nazywam się Wiktoria, jestem na 5 roku studiów fizjoterapii i od zawsze moja pasja była siatkówka. Gram na pozycji rozgrywającej i cieszę się, że mogę rozwijać swoją pasję oraz umiejętności z drużyną z Wałbrzycha. Wcześniej grałam w Świdnicy oraz Oławie - mówi o sobie Wiktoria.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka